CD15ED220JO3F
DigiKeyn tuotenumero
338-2602-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CD15ED220JO3F
Kuvaus
CAP MICA 22PF 5% 500V RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 pF Mica Kondensaattorit 500 V Säteittäinen
Kategoria
Dielektrinen materiaali
Mica
Valmistaja
Cornell Dubilier Knowles
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,232" (5,90mm)
Kapasitanssi
22 pF
Ominaisuudet
Yleiskäyttöön
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,449" pit. x 0,169" lev. (11,40mm x 4,30mm)
Jännite – nimellinen
500 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,358" (9,10mm)