CD15ED470JO3F
DigiKeyn tuotenumero
338-2590-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CD15ED470JO3F
Kuvaus
CAP MICA 47PF 5% 500V RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 pF Mica Kondensaattorit 500 V Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CD15ED470JO3F -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Johdinten väli
0,232" (5,90mm)
Kapasitanssi
47 pF
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,449" pit. x 0,169" lev. (11,40mm x 4,30mm)
Jännite – nimellinen
500 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,358" (9,10mm)