CD15FD501JO3F
DigiKeyn tuotenumero
338-2593-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CD15FD501JO3F
Kuvaus
CAP MICA 500PF 5% 500V RADIAL
Tarkka kuvaus
500 pF Mica Kondensaattorit 500 V Säteittäinen
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Johdinten väli
0,232" (5,90mm)
Kapasitanssi
500 pF
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,469" pit. x 0,220" lev. (11,90mm x 5,60mm)
Jännite – nimellinen
500 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,402" (10,20mm)