CD15FD221FO3F
DigiKeyn tuotenumero
338-2626-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CD15FD221FO3F
Kuvaus
CAP MICA 220PF 1% 500V RADIAL
Tarkka kuvaus
220 pF Mica Kondensaattorit 500 V Säteittäinen
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Johdinten väli
0,232" (5,90mm)
Kapasitanssi
220 pF
Toleranssi
±1%
Koko/mitat
0,461" pit. x 0,201" lev. (11,70mm x 5,10mm)
Jännite – nimellinen
500 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,382" (9,70mm)