CD15ED820GO3F on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Cornell Dubilier Knowles
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Cornell Dubilier Knowles
Varastossa: 286
Tekniset tiedot
Varastossa: 0
JustRadios - Capacitors and Resistors
Varastossa: 200
82 pF Mica Kondensaattorit 500 V Säteittäinen
CD15ED820GO3F
DigiKeyn tuotenumero
CD15ED820GO3F-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CD15ED820GO3F
Kuvaus
CAP MICA 82PF 2% 500V RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Johdinten väli
0,232" (5,90mm)
Kapasitanssi
82 pF
Toleranssi
±2%
Koko/mitat
0,449" pit. x 0,181" lev. (11,40mm x 4,60mm)
Jännite – nimellinen
500 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,358" (9,10mm)