DM15ED820FO3RH
DigiKeyn tuotenumero
6520-DM15ED820FO3RH-ND
Valmistaja
Simic
Valmistajan tuotenumero
DM15ED820FO3RH
Kuvaus
82 pF 1% 500V Mica Capacitor
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
82 pF Mica Kondensaattorit 500 V Säteittäinen
Kategoria
Dielektrinen materiaali
Mica
Valmistaja
Simic
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,232" (5,90mm)
Kapasitanssi
82 pF
Ominaisuudet
Yleiskäyttöön
Toleranssi
±1%
Koko/mitat
0,440" pit. x 0,160" lev. (11,20mm x 4,10mm)
Jännite – nimellinen
500 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,339" (8,60mm)