CD15ED820FO3F
DigiKeyn tuotenumero
338-2964-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CD15ED820FO3F
Kuvaus
CAP MICA 82PF 1% 500V RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
82 pF Mica Kondensaattorit 500 V Säteittäinen
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Johdinten väli
0,232" (5,90mm)
Kapasitanssi
82 pF
Toleranssi
±1%
Koko/mitat
0,449" pit. x 0,181" lev. (11,40mm x 4,60mm)
Jännite – nimellinen
500 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,358" (9,10mm)