CM05ED820FO3 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Cornell Dubilier Knowles
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Cornell Dubilier Knowles
Varastossa: 286
Tekniset tiedot
JustRadios - Capacitors and Resistors
Varastossa: 200
82 pF Mica Kondensaattorit 500 V Säteittäinen
CM05ED820FO3
DigiKeyn tuotenumero
CM05ED820FO3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CM05ED820FO3
Kuvaus
CAP MICA 82PF 500V RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Dielektrinen materiaali
Mica
Valmistaja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,232" (5,90mm)
Kapasitanssi
82 pF
Ominaisuudet
Yleiskäyttöön
Toleranssi
±1%
Koko/mitat
0,449" pit. x 0,181" lev. (11,40mm x 4,60mm)
Jännite – nimellinen
500 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,358" (9,10mm)