Tuotteen CD19FD102FO3F kuvaa ei ole saatavana
CD19FD102FO3F
DigiKeyn tuotenumero
338-2622-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CD19FD102FO3F
Kuvaus
CAP MICA 1000PF 1% 500V RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1000 pF Mica Kondensaattorit 500 V Säteittäinen
Kategoria
Dielektrinen materiaali
Mica
Valmistaja
Cornell Dubilier Knowles
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,343" (8,70mm)
Kapasitanssi
1000 pF
Ominaisuudet
Yleiskäyttöön
Toleranssi
±1%
Koko/mitat
0,650" pit. x 0,220" lev. (16,50mm x 5,60mm)
Jännite – nimellinen
500 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,520" (13,20mm)