CD19FD501FO3
DigiKeyn tuotenumero
338-2885-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CD19FD501FO3
Kuvaus
CAP MICA 500PF 1% 500V RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
500 pF Mica Kondensaattorit 500 V Säteittäinen
Kategoria
Dielektrinen materiaali
Mica
Valmistaja
Cornell Dubilier Knowles
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,343" (8,70mm)
Kapasitanssi
500 pF
Ominaisuudet
Yleiskäyttöön
Toleranssi
±1%
Koko/mitat
0,642" pit. x 0,201" lev. (16,30mm x 5,10mm)
Jännite – nimellinen
500 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,512" (13,00mm)