929974-01-24-RK
DigiKeyn tuotenumero
929974E-01-24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
929974-01-24-RK
Kuvaus
CONN RCPT 24POS 0.1 TIN PCB
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24 Napainen Vastake Liitin 0,100" (2,54mm) Läpivientiaukko Tina
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
929974-01-24-RK -mallit
Valm.
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
100,0µin (2,54µm)
Eristyksen korkeus
0,325" (8,25mm)
Kontaktin pituus - tappi
0,125" (3,18mm)
Liittimen tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Kontaktin tyyppi
Haarautuva
Tyyppi
Kortti – kortti
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Napojen lukumäärä
Virtaluokitus (ampeeria)
2A
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Jänniteluokitus
1500V
Jako - liitäntä
Eristyksen materiaali
Polysykloheksyleenidimetyleenitereftalaatti (PCT), Lasitäytteinen
Rivien lukumäärä
1
Kontaktin muoto
Neliö
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Terminointi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - tappi
100,0µin (2,54µm)
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 151
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen pituus
CONN RCPT 1POS TIN PCB
Varastossa: 5363
CONN RCPT 2POS 0.1 TIN PCB
Varastossa: 196
CONN RCPT 3POS 0.1 TIN PCB
Varastossa: 1581
CONN RCPT 4POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 5POS 0.1 TIN PCB