929834-02-24-RK
DigiKeyn tuotenumero
3M156864-24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
929834-02-24-RK
Kuvaus
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 24 napainen 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,235" (5,97mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,210" (5,33mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,545" (13,84mm)
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virtaluokitus (ampeeria)
2,5A
Lisäresurssit
Lisäarvotuote
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 1POS
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Varastossa: 2518
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Varastossa: 719
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM