929835-01-24-RK
DigiKeyn tuotenumero
3M156872-24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
929835-01-24-RK
Kuvaus
CONN HEADER R/A 24POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 24 napainen 0,100" (2,54mm)
Kontaktin pituus - liitäntä
0,235" (5,97mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,110" (2,79mm)
Eristyksen korkeus
0,115" (2,92mm)
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virtaluokitus (ampeeria)
2,5A
Lisäresurssit
Lisäarvotuote
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER R/A 1POS
Varastossa: 2223
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Varastossa: 291
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
Varastossa: 3570
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
Varastossa: 505
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM