929647-04-24-I
DigiKeyn tuotenumero
3M156520-24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
929647-04-24-I
Kuvaus
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 24 napainen 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,235" (5,97mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,510" (12,95mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,845" (21,46mm)
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
10,0µin (0,25µm)
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Napojen lukumäärä
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Rivien lukumäärä
1
Eristyksen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT), Polyesteri, Lasitäytteinen
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
UL94V-0
Suojaus
Suojaamaton
Eristyksen väri
Musta
Asennustyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
2,5A
Terminointi
Juotostina
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - tappi
10,0µin (0,25µm)
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Varastossa: 481
CONN HEADER VERT 1POS
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Varastossa: 3564
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM