929834-01-24-RK
DigiKeyn tuotenumero
3M156862-24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
929834-01-24-RK
Kuvaus
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 24 napainen 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,235" (5,97mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,110" (2,79mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,445" (11,30mm)
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virtaluokitus (ampeeria)
2,5A
Lisäresurssit
Lisäarvotuote
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 1POS
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM