SMD1206B035TF/16
DigiKeyn tuotenumero
13-SMD1206B035TF/16TR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-SMD1206B035TF/16CT-ND - Cut Tape (CT)
13-SMD1206B035TF/16DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMD1206B035TF/16
Kuvaus
PTC RESET FUSE 16V 350MA 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 16V 350 mA Ih Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen), kovera
Kategoria
Laukaisuaika
100 ms
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
300 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
1.2 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Jännite - maksimi
16V
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,065" lev. (3,20mm x 1,65mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
350 mA
Paksuus (maks.)
0,039" (1,00mm)
Virta - laukaisu (It)
750 mA
Virta - maks.
100 A