ERFSN035162RZ
DigiKeyn tuotenumero
5916-ERFSN035162RZTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5916-ERFSN035162RZCT-ND - Cut Tape (CT)
5916-ERFSN035162RZDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERFSN035162RZ
Kuvaus
1206/0.35AMP/16V/T&R/ROHS
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 16V 350 mA Ih Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen), kovera
Kategoria
Laukaisuaika
100 ms
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
300 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
1.2 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen), kovera
Jännite - maksimi
16V
Koko/mitat
0,128" pit. x 0,065" lev. (3,25mm x 1,65mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
350 mA
Paksuus (maks.)
0,030" (0,75mm)
Virta - laukaisu (It)
750 mA
Hyväksyjä
cURus
Virta - maks.
100 A