1206L035/16YR
DigiKeyn tuotenumero
F3732TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F3732CT-ND - Cut Tape (CT)
F3732DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1206L035/16YR
Kuvaus
PTC RESET FUSE 16V 350MA 1206
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 16V 350 mA Ih Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen), kovera
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
1206L035/16YR -mallit
Kategoria
Laukaisuaika
100 ms
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
300 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
1.2 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Jännite - maksimi
16V
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,065" lev. (3,20mm x 1,65mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
350 mA
Paksuus (maks.)
0,030" (0,75mm)
Virta - laukaisu (It)
750 mA
Virta - maks.
100 A