SMD1206B020TF/24
DigiKeyn tuotenumero
13-SMD1206B020TF/24TR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-SMD1206B020TF/24CT-ND - Cut Tape (CT)
13-SMD1206B020TF/24DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMD1206B020TF/24
Kuvaus
PTC RESET FUSE 24V 200MA 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 24V 200 mA Ih Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen), kovera
Kategoria
Laukaisuaika
100 ms
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
650 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
2.6 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Jännite - maksimi
24V
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,065" lev. (3,20mm x 1,65mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
200 mA
Paksuus (maks.)
0,057" (1,45mm)
Virta - laukaisu (It)
420 mA
Virta - maks.
100 A