F28P559SJ9PZRQ1
DigiKeyn tuotenumero
296-F28P559SJ9PZRQ1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-F28P559SJ9PZRQ1CT-ND - Cut Tape (CT)
296-F28P559SJ9PZRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
F28P559SJ9PZRQ1
Kuvaus
AUTOMOTIVE C2000 32-BIT MCU, 1X
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
C28x C2000™ C28x Fixed-Point Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 150MHz 1Mt (1M x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
Kategoria
Ohjelmamuistin tyyppi
FLASH
Valm.
RAM-muistin koko
133K x 8
Sarja
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,8V – 3,63V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Datamuuntimet
A/D 35x12b SAR;D/A 1x12b
Osan tila
Aktiivinen
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
Ydinprosessori
C28x
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Ytimen koko
32-bittinen
Luokka
Autoteollisuus
Nopeus
150MHz