APXA100ARA330ME61G
DigiKeyn tuotenumero
565-APXA100ARA330ME61GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
565-APXA100ARA330ME61GCT-ND - Cut Tape (CT)
565-APXA100ARA330ME61GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APXA100ARA330ME61G
Kuvaus
CAP ALUM POLY 33UF 20% 10V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 µF 10 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 40mOhm 15000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
APXA100ARA330ME61G -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
15000 tuntia @ 105°C
Valmistaja
Chemi-Con
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
63.5 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.27 A @ 100 kHz
Tyyppi
Polymeeri
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Kapasitanssi
33 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,240" (6,10mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm)
Jännite – nimellinen
10 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40mOhm