1206L020/30YR
DigiKeyn tuotenumero
18-1206L020/30YRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
18-1206L020/30YRCT-ND - Cut Tape (CT)
18-1206L020/30YRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1206L020/30YR
Kuvaus
PTC RESET FUSE 30V 200MA 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 30V 200 mA Ih Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen), kovera
Kategoria
Laukaisuaika
100 ms
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
650 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
2.6 Ohms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen), kovera
Jännite - maksimi
30V
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,065" lev. (3,20mm x 1,65mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
200 mA
Paksuus (maks.)
0,039" (1,00mm)
Virta - laukaisu (It)
420 mA
Hyväksyjä
cURus, TUV
Virta - maks.
100 A