CC0603JRNPO8BN681 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CC0603JRNPO8BN681 |
Kuvaus | CAP CER 680PF 25V C0G/NPO 0603 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 16 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 680 pF ±5% 25V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CC0603JRNPO8BN681 -mallit |
Kategoria | Lämpötilakerroin |
Valm. | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm) |
Toleranssi ±5% | Paksuus (maks.) 0,035" (0,90mm) |