CC0603GRNPO9BN681
DigiKeyn tuotenumero
311-3939-2-ND - Rullattu teippi (TR)
311-3939-1-ND - Cut Tape (CT)
311-3939-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC0603GRNPO9BN681
Kuvaus
CAP CER 680PF 50V C0G/NPO 0603
Tarkka kuvaus
680 pF ±2% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
CC0603GRNPO9BN681 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±2%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)