KGM15ACG1H681FT
DigiKeyn tuotenumero
478-KGM15ACG1H681FTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-KGM15ACG1H681FTCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KGM15ACG1H681FTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KGM15ACG1H681FT
Kuvaus
CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
680 pF ±1% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
KGM15ACG1H681FT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,032" lev. (1,60mm x 0,81mm)
Toleranssi
±1%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)