CC0603JRX7R9BB681
DigiKeyn tuotenumero
311-1780-2-ND - Rullattu teippi (TR)
311-1780-1-ND - Cut Tape (CT)
311-1780-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC0603JRX7R9BB681
Kuvaus
CAP CER 680PF 50V X7R 0603
Tarkka kuvaus
680 pF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
CC0603JRX7R9BB681 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)