AC0603GRNPO9BN330 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Murata Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Murata Electronics
33 pF ±2% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
AC0603GRNPO9BN330
DigiKeyn tuotenumero
13-AC0603GRNPO9BN330TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AC0603GRNPO9BN330
Kuvaus
CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0603
Tarkka kuvaus
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Toleranssi
±2%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)