GCM1885C1H330GA16D on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Parametrisesti vastaava
YAGEO
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
KEMET
33 pF ±2% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
GCM1885C1H330GA16D
DigiKeyn tuotenumero
490-GCM1885C1H330GA16DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GCM1885C1H330GA16D
Kuvaus
CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0603
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
GCM1885C1H330GA16D -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±2%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)