GCM1885C1H330GA16J on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Murata Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
YAGEO
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
KEMET
33 pF ±2% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
GCM1885C1H330GA16J
DigiKeyn tuotenumero
490-GCM1885C1H330GA16JTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GCM1885C1H330GA16J
Kuvaus
CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
GCM1885C1H330GA16J -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±2%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)