SMAJ40CAHE3/61 on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 32 349
Tekniset tiedot
Suora
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Comchip Technology
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Comchip Technology
Samankaltainen
STMicroelectronics
Samankaltainen
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
STMicroelectronics
Microchip Technology
Tuotteen SMAJ40CAHE3/61 kuvaa ei ole saatavana
SMAJ40CAHE3/61
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ40CAHE3/61GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ40CAHE3/61
Kuvaus
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
64,5V Puristusliitin 6,2A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
6,2A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
40V
Jännite - läpilyönti (min)
44,4V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
64,5V