TV04A400JB-G on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Comchip Technology
Varastossa: 4 482
Tekniset tiedot
Suora
Diodes Incorporated
Varastossa: 87 862
Tekniset tiedot
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Littelfuse Inc.
Samankaltainen
Bourns Inc.
Samankaltainen
Littelfuse Inc.
YAGEO
YAGEO
Varastossa: 599
Microchip Technology
64,5V Puristusliitin 6,2A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
DO-214AC, SMA
TV04A400JB-G
DigiKeyn tuotenumero
TV04A400JB-G-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TV04A400JB-G
Kuvaus
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
TV04A400JB-G -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
6,2A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
40V
Pakkaus / kotelo
DO-214AC, SMA
Jännite - läpilyönti (min)
44,4V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
64,5V