SMAJ40CA on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Littelfuse Inc.
Varastossa: 25 338
Tekniset tiedot
Suora
Comchip Technology
Varastossa: 4 482
Tekniset tiedot
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Comchip Technology
Samankaltainen
Taiwan Semiconductor Corporation
Samankaltainen
Eaton - Electronics Division
Bourns Inc.
STMicroelectronics
YAGEO
64,5V Puristusliitin 6,2A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
TO-214AC SMA
SMAJ40CA
DigiKeyn tuotenumero
18-SMAJ40CATR-ND - Rullattu teippi (TR)
18-SMAJ40CACT-ND - Cut Tape (CT)
18-SMAJ40CADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ40CA
Kuvaus
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
SMAJ40CA -mallit
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
64,5V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
6,2A
Sarja
Teho - pulssin huippu
400W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
40V
Pakkaus / kotelo
DO-214AC, SMA
Jännite - läpilyönti (min)
44,4V