SMAJ40CA-M3/61 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 32 349
Tekniset tiedot
Suora
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Comchip Technology
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Comchip Technology
Samankaltainen
Taiwan Semiconductor Corporation
Samankaltainen
STMicroelectronics
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Diodes Incorporated
YAGEO
Tuotteen SMAJ40CA-M3/61 kuvaa ei ole saatavana
SMAJ40CA-M3/61
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ40CA-M3/61-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ40CA-M3/61
Kuvaus
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
64,5V Puristusliitin 6,2A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
6,2A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
40V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
44,4V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
64,5V