SMAJ40CA | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SMAJ40CA |
Kuvaus | TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMA |
Valmistajan vakio toimitusaika | 21 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 64,5V Puristusliitin 6,2A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMA |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 64,5V |
Valm. | Virta - huippupulssi (10/1000µs) 6,2A |
Sarja | Teho - pulssin huippu 400W |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Syöttöjännitteen suojaus No |
Osan tila Aktiivinen | Sovellukset Telekommunikaatio |
Tyyppi Zener | Toimintalämpötila -55°C – 150°C (TJ) |
Kaksisuuntaiset kanavat 1 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 40V | Pakkaus / kotelo DO-214AC, SMA |
Jännite - läpilyönti (min) 44,4V | Valmistajan laitepakkaus |