SMAJ40CAE3/TR13
DigiKeyn tuotenumero
150-SMAJ40CAE3/TR13TR-ND - Rullattu teippi (TR)
150-SMAJ40CAE3/TR13CT-ND - Cut Tape (CT)
150-SMAJ40CAE3/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ40CAE3/TR13
Kuvaus
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
64,5V Puristusliitin 7,8A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
7,8A
Valm.
Teho - pulssin huippu
500W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
40V
Jännite - läpilyönti (min)
44,4V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
64,5V