ILHB0805ER300V on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 8 763
Tekniset tiedot
30 Ohms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 6A 15mOhm