MFBM1V2012-300-R
DigiKeyn tuotenumero
283-MFBM1V2012-300-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-MFBM1V2012-300-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-MFBM1V2012-300-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MFBM1V2012-300-R
Kuvaus
FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN
Tarkka kuvaus
30 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 6A 10mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
6A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
10mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Korkeus (maks.)
0,043" (1,10mm)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,047" lev. (2,00mm x 1,20mm)
Impedanssi taajuudella
30 Ohms @ 100 MHz