5.0SMDJ54A
DigiKeyn tuotenumero
5.0SMDJ54ABBTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5.0SMDJ54ABBCT-ND - Cut Tape (CT)
5.0SMDJ54ABBDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
5.0SMDJ54A
Kuvaus
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
87,1V Puristusliitin 57,5A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMC)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
5.0SMDJ54A -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
57,5A
Valm.
Teho - pulssin huippu
5000W (5kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Sovellukset
Telekommunikaatio
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
54V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
60V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
87,1V