PE-1210CCMC102STS
DigiKeyn tuotenumero
553-PE-1210CCMC102STSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
553-PE-1210CCMC102STSCT-ND - Cut Tape (CT)
553-PE-1210CCMC102STSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PE-1210CCMC102STS
Kuvaus
CMC 480MA 2LN 1 KOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 1 kOhms @ 100 MHz 480mA DCR 350mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PE-1210CCMC102STS -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
350mOhm
Valmistaja
Pulse Electronics
Jänniteluokitus – DC
50V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,079" (2,00mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 100 MHz
Pakkaus / kotelo
Vaakasuuntainen, 4 PC-anturaa
Virtaluokitus (maks.)
480mA