CDSOD323-T15C | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CDSOD323-T15C |
Kuvaus | TVS DIODE 15VWM 31.8VC SOD323 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 20 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 31,8V (tyyp.) Puristusliitin 10A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-323 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Teho - pulssin huippu 350W |
Valm. | Syöttöjännitteen suojaus No |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Osan tila Aktiivinen | Kapasitanssi taajuudella 3pF @ 1MHz |
Tyyppi Zener | Toimintalämpötila -55°C – 150°C (TJ) |
Kaksisuuntaiset kanavat 1 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 15V | Pakkaus / kotelo SC-76, SOD-323 |
Jännite - läpilyönti (min) 16,7V | Valmistajan laitepakkaus |
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 31,8V (tyyp.) | Päätuotenumero |
Virta - huippupulssi (10/1000µs) 10A (8/20µs) |