ILHB0603ER121V
DigiKeyn tuotenumero
541-2298-2-ND - Rullattu teippi (TR)
541-2298-1-ND - Cut Tape (CT)
541-2298-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ILHB0603ER121V
Kuvaus
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120 Ohms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 2A 100mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ILHB0603ER121V -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
2A
Valmistaja
Vishay Dale
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
100mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Johtojen lukumäärä
1
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Impedanssi taajuudella
120 Ohms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)