TPSM63606EXTRDLR
DigiKeyn tuotenumero
296-TPSM63606EXTRDLRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-TPSM63606EXTRDLRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPSM63606EXTRDLRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPSM63606EXTRDLR
Kuvaus
HIGH-DENSITY, 36-V INPUT, 1-V TO
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 1 – 16V 6A 3V - 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TPSM63606EXTRDLR -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
6A
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etäkäynnistys ja -sammutus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
95,6%
Tyyppi
Erottamaton PoL-moduuli
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
20-PowerBFQFN-moduuli
Tulojännite (min.)
3V
Koko/mitat
0,22" pit. x 0,20" lev. x 0,16" kork. (5,5mm x 5,0mm x 4,1mm)
Tulojännite (maks.)
36V