TPSM63606RDLR
DigiKeyn tuotenumero
296-TPSM63606RDLRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-TPSM63606RDLRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPSM63606RDLRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPSM63606RDLR
Kuvaus
DC DC CONVERTER 1-16V
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 1 – 16V 6A 3V - 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TPSM63606RDLR -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
6A
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etäkäynnistys ja -sammutus, Etätunnistus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
91,3%
Tyyppi
Erottamaton PoL-moduuli
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
20-PowerBFQFN-moduuli
Tulojännite (min.)
3V
Koko/mitat
0,22" pit. x 0,20" lev. x 0,16" kork. (5,5mm x 5,0mm x 4,1mm)
Tulojännite (maks.)
36V