SHT21S-TR-0.4KS
DigiKeyn tuotenumero
1649-1007-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1649-1007-1-ND - Cut Tape (CT)
1649-1007-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SHT21S-TR-0.4KS
Kuvaus
SENSOR HUMID/TEMP 3V SDM 2% SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kosteus- ja lämpötila-anturi 0% – 100% RH SDM ±2% RH 8 s Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SHT21S-TR-0.4KS -mallit
Kategoria
Tarkkuus
±2% RH
Valmistaja
Sensirion AG
Vasteaika
8 s
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännite
2,1V – 3,6V
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Anturin tyyppi
Kosteus, Lämpötila
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Kosteusalue
0% – 100% RH