TPSM63606EVM
DigiKeyn tuotenumero
296-TPSM63606EVM-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPSM63606EVM
Kuvaus
EVAL BOARD FOR TPSM63606
Tarkka kuvaus
TPSM63606 - Tasavirta/tasavirta, Askel alas 1 ei-erotettu lähtö lähtöä arviointialusta
Kategoria
Lähtövirta
6A
Valmistaja
Texas Instruments
Jännite - tulo
3V – 36V
Pakkaustapa
Kotelo
Regulaattorin topologia
Paluu
Osan tila
Aktiivinen
Taajuus - kytkentä
1MHz
Päätarkoitus
Tasavirta/tasavirta, Askel alas
Sisältö
Piirilevyt
Lähdöt ja tyypit
1 ei-erotettu lähtö
Käytetty mikropiiri/osa
TPSM63606
Lähtöjännite
1V – 16V