LMS1587CT-3.3
DigiKeyn tuotenumero
LMS1587CT-3.3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LMS1587CT-3.3
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 3A TO-220-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LMS1587CT-3.3 -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
7 mA
Pakkaustapa
Putki
Virta - syöttö (maks.)
13 mA
Osan tila
Vanhentunut
PSRR
72dB (120Hz)
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
0°C – 125°C
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (maks.)
13V
Pakkaus / kotelo
TO-220-3
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
TO-220-3
Jännitehäviö (maks.)
1,3V @ 3A