LD1117V33C
DigiKeyn tuotenumero
497-1492-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LD1117V33C
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 800mA TO-220
EDA/CAD-mallit
LD1117V33C -mallit
Virta - lepovirta (Iq)
10 mA
Pakkaustapa
Putki
PSRR
75dB (120Hz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaus / kotelo
TO-220-3
Tulojännite (maks.)
15V
Valmistajan laitepakkaus
TO-220
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
1,3V @ 800mA