BZX85C3V3-TR
DigiKeyn tuotenumero
BZX85C3V3-TRGITR-ND - Rullattu teippi (TR)
BZX85C3V3-TRGICT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX85C3V3-TR
Kuvaus
DIODE ZENER 3.3V 1.3W DO204AL
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 3.3 V 1.3 W ±5% Läpivientiaukko DO-204AL (DO-41)
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
40 µA @ 1 V
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Hyväksyntä
AEC-Q101
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Pakkaus / kotelo
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
DO-204AL (DO-41)
Teho - maksimi
1.3 W
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
20 Ohms