BZX85C10
DigiKeyn tuotenumero
BZX85C10OS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX85C10
Kuvaus
DIODE ZENER 10V 1W DO41
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 10 V 1 W ±5% Läpivientiaukko DO-41
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
500 nA @ 7 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.2 V @ 200 mA
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-65°C – 200°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Pakkaus / kotelo
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
DO-41
Teho - maksimi
1 W
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
7 Ohms