LMS1587CT-3.3/NOPB on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
STMicroelectronics
Varastossa: 11 767
Tekniset tiedot
Samankaltainen
STMicroelectronics
Varastossa: 1 045
Tekniset tiedot
Analog Devices Inc.
Analog Devices Inc.
Varastossa: 148
Parametrisesti vastaava
Rochester Electronics, LLC
Varastossa: 469
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 3A TO-220-3
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LMS1587CT-3.3/NOPB
DigiKeyn tuotenumero
LMS1587CT-3.3/NOPB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LMS1587CT-3.3/NOPB
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
LMS1587CT-3.3/NOPB -mallit
Virta - lepovirta (Iq)
7 mA
Pakkaustapa
Putki
Virta - syöttö (maks.)
13 mA
Osan tila
Aktiivinen
PSRR
72dB (120Hz)
Toimintalämpötila
0°C – 125°C
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (maks.)
13V
Pakkaus / kotelo
TO-220-3
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
TO-220-3
Jännitehäviö (maks.)
1,3V @ 3A